14 juni: “Opmeer laat van zich horen”
Aan deze muzikale verrassingstocht wordt meegewerkt door accordeonvereniging Con Zelo, muziekvereniging Crescendo, muziekvereniging Erato, de Hoogwouder Dansers en musicalvereniging Z&V.
‘Opmeer laat van zich horen’ is een muzikale verrassingstocht, waarbij bezoekers op de fiets of met de auto door Opmeer rijden om op 4 locaties een voorstelling bij te wonen. De tocht is prima te doen op de fiets, de grootste fietsafstand tussen twee locaties is 15 minuten fietsen.
De voorstellingen starten steeds op het hele uur en duren 20-25 minuten. Het eerste concert is om 13.00u, bezoekers kunnen vanaf 12.45u, naar binnen.
Na het concert is er kort gelegenheid tot meet & greet met de artiesten en een hapje en drankje, waarna de reis wordt voortgezet naar de volgende locatie.
‘Opmeer laat van zich horen’ is een muzikale verrassingstocht: de route van de bezoekers wordt na aankoop van een ticket bepaald door de organisatie. Na het derde concert bepalen de bezoekers zelf de toegift: het laatste optreden, waarbij ze kunnen kiezen uit de twee optredens die ze nog niet hebben bezocht. Deze toegift is om 16.00u en zal rond 16.25u afgelopen zijn. Daarmee is ook de muzikale tour ten einde.
Muziek Opmeer is blij met de samenwerking met en tussen de muziekverenigingen. Samen blijven we lekker muziek maken en zorgen we ervoor dat er steeds meer muziek op de pleinen, in de buurten en straten blijft klinken. Muziek (in) Opmeer verbindt.


